VODAFONE İŞORTAĞIMKurumsal müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını en uygun maliyetlerle karşılayarak daha akıllı ve verimli iş yapma olanakları sunmayı hedefleyen Vodafone İş Ortağım’dan yepyeni bir hizmet:  Alışverişortağım

 


Vodafone İşOrtağım olarak biliyoruz ki şirket giderlerinizi düşürmek öncelikleriniz arasında. Alışverişortağım.com çok avantajlı online alışveriş fırsatları ile giderlerinizin düşmesine destek olmayı amaçlayan elektronik alışveriş portalıdır. Yalnızca Vodafone İş Ortağım üyelerinin faydalandığı bu portal, geniş ürün yelpazesi ve kusursuz hizmet kalitesiyle iletişim dışındaki ihtiyaçlarınızı da en avantajlı fiyatlarla karşılamaktadır.

 

ALIŞVERİŞORTAĞIM SİZE NE VAAD EDİYOR?

 

Geniş ürün yelpazesi:

2000’den fazla ürün seçeneği!

 

Hızlı teslimat:

En geç 10 iş günü içerisinde sipariş teslimatı!

 

Avantajlı fiyatlar:

İhtiyacınız olan ürünleri avantajlı fiyatlarla Alışverişortağım’dan satın alabilirsiniz.

 

Anlık sipariş takibi:

Siparişinizin takibini internet üzerinden anlık olarak yapabilirsiniz.

 

 

INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU

 

Interlink Şirketler Grubu 1987 yılında kurulmuş olan ve kurulduğu günden bugüne satış arttırıcı ve sadakat sağlayıcı programları projelendirip uygulayan bir şirkettir.

Interlink Şirketler Grubu, Sadakat kampanyalarının yanı sıra B2B ve B2C kanalına yönelik olarak müşterilerine; promosyon, danışmanlık, katalog ve kampanya döküman hazırlığı, döküman baskısı ve dağıtımı, puan takibi, ürün temini ve depolama gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca bunların dışında sunmakta olduğu hizmetlerin arasında, paketleme, sevkiyat, adrese teslim, ürün değişimi, raporlama, online bağlantı, web promosyon sitesi, çağrı merkezi, mobil pazarlama, sms gönderme ve kontör yükleme de yer almaktadır. 

Bugüne kadar 1010’u kataloglu olmak üzere 1326’ nın üzerinde kampanya gerçekleştiren Interlink, 95’i çok uluslu 458 firmaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.